Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kaip savo augintinį galima pristatyti į krematoriumą?

Augintinį į krematoriumą galima pristatyti trimis būdais:

  • Augintinį galite palikti veterinarijos klinikoje (partnerių sąrašas);
  • Augintinį į krematoriumą gali atvežti pats augintinio savininkas (adresas Zoliškių k. 1, Zoliškiai, LT-73281 Tauragės r.), prieš tai suderinus datą ir laiką tel. nr. 865271663;
  • Jūsų nurodytiu adresu, krematoriumo darbuotojai gali atvykti ir paimti Jūsų augintinį.
2. Ar galiu būti tikras, kad man bus grąžinti mano augintinio pelenai?

Taip – kremuojamų gyvūnų atsekamumas yra mūsų kasdieninio darbo prioritetas. Kiekvienas augintinis yra identifikuojamas, jam suteikiant identifikacinį numerį. Visi gyvūnai atvežti į krematoriumą yra registruojami augintinių registracijos žurnale. Prieš kremavimo procesą yra sutikrinimas kiekvienas identifikacinis numeris, taip pat yra įrengta stebėjimo sistema, todėl kiekvienas augintinio savininkas gali būti tikras, kad bus kremuojamas tik jo augintinis ir grąžinti tik jo augintinio pelenai.

3. Ar galima gauti sukremuoto gyvūno pelenus nurodytu adresu?

Taip. Sukremuoto gyvūno pelenus standartinėje ar Jūsų pasirinktoje urnoje galime prstatyti Jūsų nurodytu adresu. Kremuoto augntininio urnos pristatymo mokestis nurodytu adresu taikomas pagal atskirą susitarimą.

4. Ar galiu į krematoriumą savo augintinį pristatyti pats?

Taip. Augintinį į krematoriumą gali pristayti pats augintinio savininkas iš anksto suderinus datą ir laiką tel. nr. 865271663.

5. Ar galima būti kremavimo metu?

Taip. Kremavimo metu būti galima tik reikia iš anksto suderinti datą ir laiką tel. nr. 865271663.

6. Kokioje urnoje yra grąžinami sukremuoto augintinio pelenai?

Sukremuoto gyvūno pelenai yra grąžinami standartinėje urnoje, kuri yra pagaminta iš aukštos kokybės presuotos medienos. Yra galimybė už papildomą mokestį rinktis kitas metalines ar medines urnas.